Bokseris

Bokseris

 


Bokseris


Komentārs:

Anonīms* - 2010-06-26 08:51
kāds skaistulītis.





    KATRAM SUNIM IR VAJADZĪGA APMĀCĪBA. BOKSERU ŠĶIRNES SUNIM IT ĪPAŠI. TĀ IR ŠĶIRNE, KURAI NO BEZDARBĪBAS SĀK PARĀDĪTIES DESTRUKTĪVAS RAKSTURA ĪPAŠĪBAS.

        JŪS TAČU NEGRIBĒSIET REDZĒT IZRAKŅĀTU DĀRZU, SAGRAUZTUS APAVUS UN MĒBELES, VAI NE? TIEŠI TĀDĒĻ KUCĒNA, UN PĒC TAM PIEAUGUŠA SUŅA PRĀTS, IR JĀNODARBINA AR LIETĀM, AR KURĀM TAM BŪTU JĀBŪT AIZŅEMTAM - AR APMĀCĪBU, BET PĒC TAM AR ZINĪBU ATKĀRTOŠANU VISA SUŅA MŪŽA GARUMĀ.

JUMS PATĪK PIEDALĪTIES DAŽĀDA VEIDA MASU PASĀKUMOS UN SACENSĪBĀS? LIELISKI! VARĒSIET APVIENOT PATĪKAMO AR LIETDERĪGO, KAD BŪSIET APMĀCĪJIS SAVU MĪLULI PAKLAUSĪBĀ VAI KĀDĀ SPECIFISKĀKĀ APMĀCĪBU VEIDĀ.IESPĒJU IR ĻOTI DAUDZ. VARAT MĀCĪTIES GAN PAKLAUSĪBU (VDK, IPO, BH), GAN GLĀBŠANU (UZ ŪDENS, PAZUDUŠO PERSONU MEKLĒŠANA), GAN DAŽĀDUS ATRAKTĪVUS SPORTA VEIDUS (FRISBEE, AGILITY UTT.) UN PAT CIRKA TRIKUS - VISS IR JŪSU ROKĀS!


         KĀ PARASTI SAKU VISIEM, KAS SĀK MEKLĒT PIRMO INSTRUKTORU - JŪS MEKLĒJAT INSTRUKTORU VISPIRMS SEV, NE SUNIM,JO TIEŠI JŪS BŪSIET TAS, KAS MĀCĪSIES PIE INSTRUKTORA, NE JŪSU SUNS. SUNI MĀCĪSIET TIEŠI JŪS, UN, JA JUMS NEBŪS KONTAKTA AR IZVĒLĒTO INSTRUKTORU, TAD ARĪ NO MĀCĪŠANAS NEBŪS NEKĀDAS JĒGAS. MALDĪGS IR UZSKATS, KA INSTRUKTORS APVAINOSIES, JA PĒC PIRMĀS NODARBĪBAS VAIRS NENĀKSIET. NĒ, PROFESIONĀLS INSTRUKTORS LIELISKI SAPROT, KA KATRS IESĀCĒJS ATRODAS MEKLĒJUMOS, UN NEAPVAINOSIES, JA ATTEIKSIET. PROTAMS, PIEKLĀJĪBA PRASA, LAI JŪS INSTRUKTORU PABRĪDINĀTU PAR NEIERAŠANOS, BET TAS NU LAIKAM IR KATRAM PAŠAM SKAIDRS.

        KAD ESAT SAVU ČETRKĀJAINO MĪLULI APMĀCĪJIS, TAD VAR SĀKT DOMĀT PAR SACENSĪBĀM UN EKSĀMENIEM. KATRU GADU NOTIEK DAUDZ UN DAŽĀDI PASĀKUMI. GAN NOPIETNI, KĀ SACENSĪBAS, GAN MAZĀK NOPIETNI, KUR VAR PIEDALĪTIES VISI, NEATKARĪGI NO SAGATAVOTĪBAS LĪMEŅA.







Komentāri (1)  |  2009-11-26 18:56  |  Skatīts: 7502x         Ieteikt draugiem
Anonīms* - 2010-06-26 08:51
kāds skaistulītis.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ